Artykuły Zlecone

Chcesz dotrzeć z Twoją marką, komunikatem, produktem lub usługą do szerokiej grupy odbiorców zainteresowanych finansami? Chcesz zbudować pozycje eksperta w dziedzinie powiązanej z finansami, nieruchomościami czy biznesem? Wykorzystaj ofertę Artykułów Zleconych w agregatorze FinansoweBlogi.pl!

Dlaczego warto?

Szeroki zasięg: Twoje treści trafią do 4200+ czytelników najciekawszych polskich blogów finansowych, skupionych w jednym miejscu.

Linki: Masz możliwość umieszczenia w artykule linków do stron zewnętrznych, co zwiększy ruch na Twojej stronie i może przełożyć się na SEO.

Jakość: Treść artykułu dostarczasz sam, co gwarantuje, że będzie on dokładnie taki, jakiego oczekujesz. Artykuł może mieć charakter ekspercki lub typowo reklamowy. Może to też być informacja prasowa, wywiad czy inny materiał.

Wszystkie artykuły są oznaczone jako „Artykuł Zlecony”, dzięki czemu czytelnicy wiedzą, że to profesjonalny materiał. Materiały pojawiają się wśród linków do pozostałych wpisów publikowanych przez zewnętrznych blogerów.

Przykład:

Przykład artykułu zleconego

Statystyki? Serwis notuje 10700+ odsłon i 7800+ wizyt każdego miesiąca. Odwiedza 4200+ użytkowników miesięcznie. Dla znacznej części z nich, przegląd FinansoweBlogi.pl jest formą codziennej prasówki. Średni czas wizyty na stronie to 2 minuty 50 sekund.

Statystyki FinansoweBlogi.pl

Koszt publikacji? Tylko 750 zł netto! Wystawiam faktury VAT.

Przy większej liczbie artykułów lub stałej współpracy korzystne rabaty.

Istnieje możliwość zautomatyzowania publikacji (automatyczne publikacje np. z bloga firmowego czy biura prasowego) lub odsyłania bezpośrednio na zewnętrzną stronę WWW z komunikatem.

W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu pod adresem [email protected]

O Nas:
FinansoweBlogi.pl to agregator blogów finansowych, który powstał z pasji do finansów. Znajdziesz u nas wpisy z najlepszych polskich blogów dotyczących finansów osobistych, inwestycji oraz promocji bankowych. Stworzyliśmy ten serwis, aby w jednym miejscu zebrać najświeższe informacje z blogosfery finansowej. Więcej na stronie o projekcie.

Nie czekaj! Skorzystaj z oferty i dotrzyj z Twoim przekazem do szerokiej grupy odbiorców już dziś!